Linartech Kupa cyclo-cross, Kecskemét: Eredmények
velo.hu

Linartech Kupa cyclo-cross, Kecskemét: Eredmények

velo.hu

2016.11.07. 05:20

A cyclo-cross hazai futamoknál kevesebben indultak a kecskeméti Linartech Kupán a saras, esős körülmények között. Technikai gondjai után Búr Zsoltnak megint nem sikerült a győzelem, melyet a férfi elitben országúti menőnk, Pelikán János szerzett meg. A nőknél a múlt héten román cross bajnokságot nyert Tache Marike nyert Orosz Anita előtt.

Kecskemét CX, 2016.11.06
Helyezés Rajtszám Név Lakhely/Egyesület Kör Idő
 Fiú U11           
1 65 Dorogi Alex Martin Kőbányai Torna Club Sportegyesület 2 0:14:55
2 24 Sike Roland András Bike-Zone Gödöllő KSE 2 0:15:04
3 124 Zsoldos Andor Imre Bike-Zone Gödöllő 2 0:15:14
4 67 Zsembery Boldizsár Törökbálinti BMX Klub 2 0:15:52
5 27 Kiss Istvan Bike Zone Gödöllő 2 0:16:03
6 207 Bán Botond   2 0:18:08
7 19 Hajder Gergely Superior MTB Team 2 0:19:34
 Fiú U13           
1 185 Vas Barnabás Merida Maraton TEAM CST 2 0:13:07
2 56 Majoros Dávid Kőbányai Torna Club Sportegyesület 2 0:13:13
3 84 Kiss Vince Dániel Bike-Zone Gödöllő 2 0:13:36
4 48 Pakot András Gusztáv Kőbányai Torna Club Sportegyesület 2 0:14:02
5 122 Füri Mátyás Bike-Zone Gödöllő 2 0:14:21
6 50 Kárpáti Bálint Kőbányi Torna Club Sportegyesület 2 0:16:05
7 69 Borsos-Szabó Ábris Kőbányai Torna Club Sportegyesület 2 0:16:22
8 117 Sági Péter Pál Superior Egyesület 2 0:16:55
9 177 Sulok Péter Kőbányai Torna Club Sportegyesület 2 0:18:34
 Lány U11         
1 83 Kiss Nikoletta Bettina Bike-Zone Gödöllő 2 0:16:52
 Lány U13         
1 95 Tanács Janka Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 2 0:18:55
2 210 Rónaszéki Réka Merida Maraton TEAM CST 2 0:26:14
 Férfi U15         
1 4 Csuja Bálint Superior MTB TEAM 4 0:29:40
2 91 Fábián Zalán Sz.Sz.K.E. 4 0:30:32
3 9 Lőrincz Benedek Superior Mtb Team 4 0:31:26
4 180 Füzesi Mátyás Superior MTB Team 4 0:31:32
5 93 Bán Benedek Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 4 0:32:12
6 38 Dózsa Zétény Újbuda Superior MTB Team 4 0:33:19
7 194 Horváth Áron Mihály BikeZone 4 0:34:26
8 123 Zsoldos Levente András Bike-Zone Gödöllő 4 0:36:24
9 20 Hajder Benedek Superior MTB Team 4 0:36:55
10 110 Csorba Lázi Kecskemét első sor 4 0:37:38
11 66 Dorogi Márk Krisztián Kőbányai Torna Club Sportegyesület 3 0:27:31
12 116 Illés Levente Crosskovácsi SKE 3 0:27:33
13 76 Al-Sairafi Dávid Kőbánya SE. 3 0:40:58
 Férfi U17         
1 74 Baranyi Dávid Áron Mátéhegyi Ökopark És Sportcentrum KHE 4 0:27:39
2 90 Fábián Csongor Sz.Sz.K.E. 4 0:28:13
3 145 Adame Ármin - 4 0:28:13
4 51 Szombati Márton Telki Bike Team 4 0:28:44
5 8 Lőrincz Bendegúz Superior MTB Team 4 0:28:59
6 75 Gerely Attila Crosskovácsi SKE 4 0:29:38
7 40 Gohér Mihály Kecskeméti Első Sor SE 4 0:30:33
8 30 Igaz Bátor Kecskeméti Első Sor SE 4 0:33:28
9 148 Kiss Milán Bike Zone Gödöllő 4 0:34:18
10 108 Csenki Csongor Kecskeméti Első Sor SE 4 0:35:24
11 104 Sátori Bence Crosskovácsi SKE 4 0:35:39
12 113 Ihász Dániel ZENGŐ SE 4 0:37:16
13 42 Nagy Kornél Kecskeméti Első Sor SE 4 0:38:33
14 126 Csorba Bence Máté Kecskeméti Első Sor SE 3 0:32:32
DNF 175 Minárovics Krisztián   1 0:07:20
 Férfi master 3         
1 13 Rozgonyi Sándor Cube Csömör 4 0:29:12
2 201 Kármán József   4 0:29:37
3 98 Lőrincz János Bike Zone Gödöllő 4 0:30:05
4 77 Hajagos István Kecskeméti Első Sor 4 0:30:18
5 16 Kolb Tamás KTC 4 0:31:04
6 190 Adorján Sándor Maraton Merida CST Team 4 0:32:14
7 12 Gál István Kerékpársport2000 SE 4 0:32:41
8 140 Hegedűs János Bringacentrum Kecskemét 4 0:32:55
9 99 Polonkai László Freeriderz SC 4 0:33:08
10 52 Gelencsér Ferenc   4 0:33:19
11 46 Dózsa György Superior Mtb Team 4 0:34:39
12 35 Zsingor Attila Boyler Boys 4 0:35:28
 Női U17           
1 55 Oravecz Lora Salgótarjáni HKE 4 0:32:22
2 200 Gorzsás Zsanett   4 0:34:35
3 23 Sike Lili Alexandra Bike-Zone Gödöllő KSE 3 0:29:05
 Férfi Hobbi         
1 47 Kopasz Milán TREK SE 4 0:27:20
2 18 Zsofcsák Péter   4 0:28:51
3 179 Szebeni Ákos   4 0:29:19
4 10 Lőrincz Mátyás Superior Mtb Team 4 0:29:38
5 202 Gyevát Ferenc   4 0:29:54
6 142 Kollár Konrád BringaCentrum 4 0:30:25
7 206 Rausch Péter   4 0:30:27
8 63 Boda Gábor Veloroom-Kecskeméti Első Sor 4 0:30:28
9 26 Tóth Sándor   4 0:30:32
10 112 Ihász Róbert ZENGŐ SE 4 0:30:46
11 209 Bucsi Tamás   4 0:30:55
12 203 Vámos László   4 0:31:07
13 204 Zubornyák György   4 0:31:23
14 78 Nenzl Péter Mecsek Maraton Team 4 0:31:24
15 28 Nagy Tamás Kecskeméti Első Sor SE 4 0:31:44
16 136 Szabó Pál Kecskeméti Első Sor SE 4 0:32:30
17 182 Balázs Dávid Trek Nagykáta Se 4 0:32:55
18 150 Barcsik László Kecskeméti Kettlebell Sport Egyesület 4 0:33:25
19 36 Danyi Csanád Veloroom Kecskeméti Első Sor 4 0:33:31
20 32 Farkas Endre   4 0:33:50
21 59 Kis Zoltán Rob4bike DKSI 4 0:35:28
22 105 Sátori Szabolcs   4 0:38:38
23 205 Czakó Zsolt   3 0:24:02
24 196 Sályi Milán Mátra Biker SC 3 0:25:41
25 118 Sági András GRAPHISOFT SE 3 0:27:49
26 68 Szabó Raffael Balkar Racing Team 3 0:28:03
27 79 Molnár Gábor   3 0:28:44
28 109 Csenki Csaba Kecskeméti Első Sor 2 0:21:14
 Férfi U19         
1 184 Vas Balázs Merida Maraton TEAM CST 7 0:44:02
2 159 Orosz Gergő F.SZ.S.E-FTC 7 0:46:08
3 212 Kiss Hunor Máté DKSI 7 0:46:55
4 141 Hakk Bence Veloroom Kecskeméti Első Sor 7 0:49:30
5 25 Tóth Dávid Trek Nagykáta SE 7 0:49:41
6 211 Takács Zoltán   7 0:50:09
7 181 Wolford Zoltán Szeged Életerő KSE 7 0:50:10
8 97 Schneider Sebestyén Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 7 0:52:08
9 149 Gulyás Máté Veloroom-Kecskeméti Első Sor 6 0:44:58
 Férfi master 2         
1 129 Szabó András Balázs Speed Way 7 0:38:19
2 146 Adame László - 7 0:44:51
3 88 Fésüs László Meditech SC 7 0:46:07
4 85 Filepkó Gábor Footstrong SE 7 0:46:12
5 186 Vas Péter Merida Maraton TEAM CST 7 0:46:43
6 45 Specziár Viktor Kőbányai Torna Club SE 7 0:47:50
7 82 Kiss András Bike Zone Gödöllő 7 0:48:52
8 15 Klein Tamás FOOTSTRONG SE. 7 0:48:58
9 163 Tokaji Nagy Csaba Footstrong SE 7 0:49:26
10 170 Kovács Balázs FOOTSTRONG SE 7 0:49:53
11 21 Molnár Bálint   7 0:50:01
12 39 Szalay Béla FRO Racing 7 0:50:04
13 131 Szekeres Péter Kecskeméti Első Sor 7 0:50:20
14 49 ErdősLászló Gyulabringa 7 0:50:25
15 144 Takácsy Gergely Mesterbike-Ilb factory 7 0:50:35
16 127 Seres János Szeleshát Szőlőbirtok 7 0:50:54
17 60 Lizán Péter Vegan Energy Food Team 7 0:51:21
18 14 Halasz Arnold   7 0:52:05
19 3 Sós Sándor Superior MTB Team 7 0:52:22
20 81 Rónaszéki István MERIDA CST Maraton 7 0:52:37
21 153 Jakab Zsolt Footstrong SE 7 0:52:59
22 133 Keczkó Zoltán Merkapt 7 0:53:47
23 101 Koleszár Zoltán dr. Footstrong SE 6 0:44:58
24 33 Kosa Csaba Blue Scorpions 6 0:45:38
25 6 Vozár Zoltán Posta Békéscsaba 6 0:47:05
26 22 Somoghy Attila Váci Ifjúsági SE (VISE) 6 0:48:52
27 7 Csuvár Attila Postás S.E. - Körös-Bike 6 0:50:18
 Női U19           
 Női ELIT           
1 130 Tache Marike Speed-Way Team 6 0:44:26
2 62 Orosz Anita Trek SE 6 0:44:59
3 102 Szekeres Viktória KTM Teszt Team 6 0:46:20
4 58 Riba Orsolya Speed-Way Team 6 0:49:13
5 107 Bartos Judit Merkapt Maraton Team Se 6 0:50:50
6 43 Kriston Judit Coffeeride Pink 5 0:48:51
 Férfi U23         
1 106 Borsos Benedek Speed-way team 11 1:15:28
2 100 Szöllősi Ferenc Focus Team Hungary 11 1:18:26
3 53 Pápai Ádám Postás SE 10 1:16:36
4 86 Minkó Roland Veloroom - Kecskeméti Első Sor 9 1:13:08
 Férfi master 1         
1 2 Cser Gábor Epronex Special-bikes Team 11 1:17:10
2 128 Zóka-Ujhelyi Zoltán Speed-Way Team 11 1:18:07
3 154 Ábrok Norbert Gesu Bikewear 11 1:19:24
4 44 Szalma Csaba Trek-SE 11 1:19:59
5 195 Miron Elisei NoMad Merida CST 10 1:13:18
6 137 Tajdi Bence Speed-Way Team 10 1:14:43
7 72 Szmolka Ferenc Team 3K 10 1:18:49
8 34 Monostori Ákos Team Econix-CR 10 1:20:25
9 17 Schiller Gábor   10 1:20:33
10 139 Voros Benedek   10 1:20:34
11 31 Kovács Kristóf dr. Kőbányai Torna Club Sport Egyesület 10 1:22:20
12 89 Háden Tamás Forza Racing Team 9 1:13:24
13 87 Szántai Vecsera Bálint Merkapt Maraton Team SE 9 1:14:02
14 152 Jurák András Team Econix - CR 9 1:14:21
15 80 Magdics Gábor MTB Sopron / Focus Team Hungary 9 1:14:24
16 64 Gregó Zoltán   9 1:14:44
17 138 Zentai Zsolt Superior MTB SE 9 1:20:02
18 119 Schmidt Gergely   9 1:21:32
19 54 Varga Szabolcs Saxum KSC 6 1:16:12
 Férfi ELIT         
1 120 Pelikán János Mesterbike ILB Factory 11 1:12:59
2 114 Búr Zsolt Pavé Bike - Vialand 11 1:13:36
3 178 Rosoaga Ion Valentin NoMad Merida CST 11 1:14:54
4 132 Kriván András Epronex Special-Bikes Team 11 1:16:40
5 70 Soós Tamás Gábor Cube-Csömör 11 1:20:10
6 176 Stan George Cristian NoMad Merida CST 10 1:13:34
7 61 Valkó András Favorit Autóudvar Bike Team Pápa 10 1:16:41
8 143 Kiss Dániel Életerő KSE 10 1:17:42
9 135 Horváth Máté Mesterbike ILB Factory 9 1:19:50
DNF 169 Pacurar Timotei NoMad Merida CST 7 0:51:34
DNF 111 Durucz Mklós Dr. Bátorfi Agria KTK 3 0:21:35
DNF 103 Hajdu Barna DKSI-Kontent 2 0:16:47