Kategóriagyőztesek a Bács-Kiskun megyeiek a hétvégi Vivicittán
BSI - Félmaratoni rajt

BSI

2019.04.16. 20:00

Idén minden eddiginél többen, 31 293-an neveztek a kétnapos 34. Telekom Vivicittá Városvédő Futásra, ahol szombaton a rövidebb, vasárnap a hosszabb távok kedvelőit várták a szervezők. A több, mint 2000 külföldi résztvevő mellett hazánk 1120 településéről érkeztek amatőr sportolók Budapestre. Több mint 500 résztvevővel a megyék aktivitási sorrendjében az előkelő negyedik helyet szerezte meg Bács-Kiskun.

Idén minden eddiginél többen, 31 293-an neveztek a kétnapos 34. Telekom Vivicittá Városvédő Futásra, ahol szombaton a rövidebb, vasárnap a hosszabb távok kedvelőit várták  a szervezők. A több, mint 2000 külföldi résztvevő mellett hazánk 1120 településéről érkeztek amatőr sportolók Budapestre. Több mint 500 résztvevővel a megyék aktivitási sorrendjében az előkelő negyedik helyet szerezte meg Bács-Kiskun.

A bajai Koszorús Nóra (FuTeam SE) lett kategóriájának győztese, aki a női mezőny a 30. helyén végzett (ideje: 01:36:00). Blázsik Endre Jánoshalmáról 8682 fős félmaratoni mezőnyben kategóriájában a 39. helyet érte el, 01:28:37-es időeredményével.

Kiskunfélegyházáról érkezett a 10 km-es táv mezőnyének legfiatalabb „férfi” tagja is, a mindössze 10 évesen célba érő Molnár Milán, (ideje: 00:58:48).