2017. június 17-én egy gálaest keretében átadták a 17. Pécsi Országos Színházi Találkozó (POSZT) díjait.
Az idei POSZT versenyprogramjában 14 előadás szerepelt – köztük a kecskeméti Katona József Színház Apátlanul című produkciója is.
Nagy Viktornak ítélték oda a legjobb férfi mellékszerepért járó díjat, aki a Kecskeméti Katona József Színház Apátlanul című darabjában lépett színre.
A közönségzsűri díját az Apátlanulban nyújtott alakításáért Kocsis Pál vehette át, akit a MASZK Országos Színészegyesület és a Mozaik Művészegyesület legjobb férfi alakításáért járó díjjal is elismertek.
Forrás: mti
A számos helyi szervezetet mozgósító eseményen közel 1,5 millió forint gyűlt össze Ádi gyógyulására.
A magyar-román államhatár közvetlen túloldalán futó 33,7 kilométer hosszú, 2x2 sávos út felépítése hamarosan elrajtolhat.