Három hónappal az év vége előtt nem kis fejtörést okozott Solton, hogy megszűnt az Euroszféra Magángimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola. A diákok problémája azonban megoldódni látszik, ugyanis két kalocsai középiskola átveszi őket és úgy tűnik továbbra is a megszokott helyen, a már jól ismert oktatóktól tanulhatnak, de érettségizni Kalocsán fognak.
A főváros, az agglomeráció és az ország közlekedése is átalakul a Déli Körvasút megépítésének köszönhetően. Részletesen bemutatjuk a projektet és az elmúlt év munkálatait.
A KÉSZ Csoport csatlakozott a Külgazdasági és Külügyminisztérium irányítása alatt működő Magyar Diplomáciai Akadémia oktatási intézmény Corporate Diplomacy Programjához, amely a nemzetközi kapcsolatok és üzleti lehetőségek fejlesztését szolgálja. Az együttműködés keretében a KÉSZ Csoport munkatársai diplomáciai képzéseken és szakmai rendezvényeken vehetnek részt, támogatva ezzel a vállalat nemzetközi versenyképességét.