440 méternyi aszfaltút készült el, a Gárdonyi utca mellett 32, a rendőrkapitányság mellett pedig 12 új parkoló létesült. Kialakítottak egy teljesen új, zúzottköves várakozóhelyet is, ide 94 jármű parkolhat. A beruházás során fedett kerékpártároló is készült és térköves járdán lehet megközelíteni a rendőrség épületét.
Hivatalosan csütörtökön reggel adták át a Gárdonyi utca új útját, valamint a 138 parkolót, amelyet az elmúlt hónapokban létesítettek. A beruházás 100 millió forintos belügyminisztériumi forrásból valósult meg az önkormányzat és a rendőrség összefogásával, Bányai Gábor országgyűlési képviselő hathatós segítségével.
A szakminisztérium, illetve olyan vezető iparági szereplők is részt vettek az az ÉVOSZ BIM-konferenciáján, mint a Market, a Duna Aszfalt, az Óbuda-Újlak, valamint a CÉH.
Az átadással kezdetét veszi az első projekt, amelynek keretében mesterséges intelligencia alapú orvosi berendezést fejlesztenek a daganatos betegségek, elváltozások gyorsabb és precízebb diagnosztizálása érdekében.
A szakminisztérium, illetve olyan vezető iparági szereplők is részt vettek az az ÉVOSZ BIM-konferenciáján, mint a Market, a Duna Aszfalt, az Óbuda-Újlak, valamint a CÉH.