2018. január 4-én 10 és 14 óra között Kiskunhalason, a Tesco áruházban várják a rendőrök az érdeklődőket.
A szakemberek a megjelenteknek részletes tájékoztatást adnak a pályaalkalmassági követelményekről, a határvadász szolgálatellátásról és a rendőri hivatásról.
A határvadász-képzéssel kapcsolatban forduljanak bizalommal a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Humánigazgatási Szolgálatához, a megye valamennyi rendőrkapitányságának, rendőrőrsének vagy határrendészeti kirendeltségének munkatársaihoz, illetve a rendőrség honlapján megtalálnak minden fontos információt a jelentkezéshez.
Egy új, korszerű tornacsarnok is épül a miskolci kereskedelmi és vendéglátó iskola mellé.
A bevásárlóközpontok üzleteit járva feltehetően csak ritka esetben fordítunk figyelmet a minket körülölelő levegő minőségére. A plázák levegőjének ideális levegőösszetételét a megfelelő klíma- és légkezelő berendezések biztosítják, nélkülük aligha élvezhetnénk a megszokott módon a vásárlással, plázalátogatással töltött időt.