2024.04.26, Péntek

Állásajánlatok - Terrán Tetőcserép Gyártó Kft. Kunszentmiklós

2015.06.12. 13:27

Vállalatunk, a Terrán Tetőcserép Gyártó Kft., tetőcserepeket és a tető teljes, szakszerű kialakításához szükséges kiegészítőket gyártó és forgalmazó vállalat. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú tetőcserépgyár. Központunk Bólyban található. Két gyárunk van, az egyik Bólyban, a másik Kunszentmiklóson üzemel. Vállalatunk nemzetközi értékesítéssel is foglalkozik. Külföldi terjeszkedésünk folyamatos, tetőcserepeink jelenleg Szlovákiában, Horvátországban és Romániában is kaphatók.

Hirdetés

Cégünk a kunszentmiklósi üzemébe keress új kollégát a következő pozíciókba:

 Villanyszerelő műszerész
·    Feladatok
A kunszentmiklósi üzemünk erős és gyenge áramú rendszereinek felügyelete, karbantartása, fejlesztése

Elvárások
·    villamos szakirányú végzettség, vezérléstechnikában szerzett tapasztalat
·    felhasználói szintű, gyakorlott informatikai ismeret
·    komplex látásmód
·    precizitás

Amit kínálunk:
·    versenyképes jövedelem
·    hosszú távú, tervezhető, biztos munkahely
·    fejlődési, tanulási lehetőség

Termelési vezető

·    napi operatív illetve adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások
·    közép- vagy felsőfokú, műszaki irányú végzettség
(építész, építő, gépész vagy villamos terület)
·    jó szervező készség
·    vezetői tapasztalat (5-15 fő)
·    kiváló kommunikációs készség
·    felhasználói szintű, gyakorlott informatikai ismeret
·    komplex látásmód
·    precizitás

Előny:
·    angol és/vagy német nyelvtudás
·    SAP rendszer ismeret
·    betontechnológiában szerzett tapasztalat

·    versenyképes jövedelem
·    hosszú távú, tervezhető, biztos munkahely
·    fejlődési, tanulási lehetőség

Minőség ellenőr

Feladatok
·    A kunszentmiklósi üzemünk által gyártott beton termékek,  a gyártáshoz felhasznált alap és segédanyagok illetve egyéb gyártástechnológiai folyamatok ellenőrzése, felügyelete, több műszakos munkarendben.
·    napi vizsgálati, mintavételi jegyzőkönyvek, jelentések illetve egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése.

Elvárások
·    min. középfokú műszaki irányú végzettség

Előny:

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, fényképes önéletrajzát továbbítsa a következő elérhetőségek valamelyikére:

postacím: 7754, Bóly, Tompa Mihály u. 10.
email: [email protected]