A bravúrhoz persze az is nagyon kellett, hogy betartsa a sebességkorlátozást.
A vezess.hu egy olyan videofelvételt kapott egyik olvasójától, ami remélhetőleg minden autóst elgondolkodtat - főleg azokat, akik eddig figyelmen kívül hagyták a vadveszélyt jelző táblákat. A Borsodban készült felvételen egy az autóútra betévedt szarvas centikkel kerülte el az autó szélvédőjét.
A felvételhez csatolt beszámoló szerint az autó Vatta és Bükkábrány között találkozott az álattal, a baj elkerüléséhez a jó reflex is kellett.
"Körülbelül 80 km/órával közlekedtem amikor elém ugrott a vad. Szerencsére tudtam lassítani kicsit, így kerültem el az ütközést. Remélem elgondolkoznak az autós társaim a felvételt látva, milyen sebességgel érdemes közlekedni"
– írta Barnabás.
A folyamatos kihívások tartják a cégnél már több mint két évtizede, a konzervatív értékek mellett a töretlen fejlődés és az innováció szükségességében hisz, a forgalom helyett pedig az árrésre és az eredményre fókuszál. A Merkbau kereskedelmi igazgatójától azt is megtudtuk, hogy legfontosabb értéknek a csapatot, a közös célokért való együtt dolgozás képességét tartja.
Egységes, igényes arculatot kap Budapest egyik legforgalmasabb, jelentős történelmi és szellemi örökségű csomópontja.