- Hírlap
- Fórum
- Bács-Kiskun
- Csongrád
- Békés
- Kereső:

|
Fórum bejelentkezés
Szabad száj
Fórum
Hírlevél
Hírös Index ajánlja
|
A város ismét felkészült a télre
Témaindító:
Egyszerűen szégyen és ugyanakkor felháborító is hogy nem tesznek semmit az illetékesek amikor leesik a hó. A járdák az utak nincsenek letisztítva. Nemcsak ott kellene ahol a polgármester jár, hanem a város többi részén is. Minden évben azt lehet hallani, hogy felkészülten várjuk a telet, hogy fér az illetékesek p....jára ilyen kijelentést tenni. Amikor életveszélyes kilépni az utcára? Valaki elmondaná, hogy a városban kinek a feladata, hogy a fizető parkolókban eltakarítsa a havat? Pl. az iskolák óvodák előtt az útról félrekotorták - be a parkolóba - úgy hogy alig lehet kiszállni az autókból. Persze a parkolódíjat bevasalják ezért a minősíthetetlen állapotú parkolásért!
anonim
2010.01.18. 08:34:18
Miért tesz a Hortobágyi úr a mondandója végére egy O-betűt? Mert azt hiszi magáról, hogy humoros. (Mi meg ráhagyjuk úgy, mint ahogy a bolondokra is rá szokták hagyni a képzelgéseiket.)
Hortobagyi Istvan
2010.01.18. 06:50:29
S mit is hagytam ki a mondandómból? Miért tesz a Hortobágyi úr a mondandója végére egy O-betűt?
anonim
2010.01.13. 20:48:53
Én az ilyeneket kisstílű, önző alaknak tartom. Országgyűlési képviselőnek semmi esetre sem való. De még önkormányzatinak sem, mert ott is az egész város érdeke élvez prioritást, nem pedig az egyéni probléma. A Nyíri úton is van kátyú, meg a Jókai utcán is. Meg sokfelé. Azok nem zavarnak? Csak az amerre te jársz? Egyébként tavasszal kátyúzni fognak. Mint minden évben. Szécsi idején is így volt, meg előtte is. EZ NEM a polgármestertől meg képviselőtestülettől függ. S mit is hagytam ki a mondandómból?
anonim
2010.01.13. 20:48:53
Én az ilyeneket kisstílű, önző alaknak tartom. Országgyűlési képviselőnek semmi esetre sem való. De még önkormányzatinak sem, mert ott is az egész város érdeke élvez prioritást, nem pedig az egyéni probléma. A Nyíri úton is van kátyú, meg a Jókai utcán is. Meg sokfelé. Azok nem zavarnak? Csak az amerre te jársz? Egyébként tavasszal kátyúzni fognak. Mint minden évben. Szécsi idején is így volt, meg előtte is. EZ NEM a polgármestertől meg képviselőtestülettől függ. Valóban kicsinyes vagyok... Csak az anyag 110 ezer volt, amit az ISPA előtt a kocsimra költöttem. Egy évvel utána már komoly gondok voltak az autónkkal, mert naponta a feltúrt Műkerti sétányon kellett járnunk a munkahelyünkre. Jön a hó! Komolyan kellene venni a hóeltakarítást. Előtte kell felkészülni és amikor hullik, akkor már takarítani kell, a járdákat és bicikliutakat is!!! Nem utólag vakarózni. Csak csendesen jelezném az illetékeseknek - ha van olyan -, hogy hétfőn és kedden havazás várható! Már most szólni kellene a beosztottaknak, hogy álljanak készen a munkára, nehogy váratlanul érje őket, így január közepén, a dolog!
Hortobagyi Istvan
2010.01.13. 19:07:26
Én itt élek, az az Ön gondja! Én az ilyeneket kisstílű, önző alaknak tartom. Országgyűlési képviselőnek semmi esetre sem való. De még önkormányzatinak sem, mert ott is az egész város érdeke élvez prioritást, nem pedig az egyéni probléma. A Nyíri úton is van kátyú, meg a Jókai utcán is. Meg sokfelé. Azok nem zavarnak? Csak az amerre te jársz? Egyébként tavasszal kátyúzni fognak. Mint minden évben. Szécsi idején is így volt, meg előtte is. EZ NEM a polgármestertől meg képviselőtestülettől függ.
Hortobagyi Istvan
2010.01.13. 16:24:50
Arról írtam (tudom, hogy érted, csak nem akarod), hogy az ISPA alatt is tönkrement a felújított futóművem, most akkor miért sírnék? Megszokhattam, hogy itt a Fidesz alatt semmi nem működik normálisan. Ön sem? |
|








Valaki elmondaná, hogy a városban kinek a feladata, hogy a fizető parkolókban eltakarítsa a havat? Pl. az iskolák óvodák előtt az útról félrekotorták - be a parkolóba - úgy hogy alig lehet kiszállni az autókból. Persze a parkolódíjat bevasalják ezért a minősíthetetlen állapotú parkolásért!
Gondolom a hókupactól nem fognak parkolódíjat szedni. Aki viszont tud parkolni, az fizessen. A parkolási díj amolyan közterületfoglalási díj. Mint amikor egy söröspavilon felállítására engedélyt kérsz és közterületfoglalási díj ellenében kapsz is. Akkor ki takarít? :)
rn