Hirdetés


Indul a Színjátszó Maraton a Ciróka Bábszínházban

Indul a Színjátszó Maraton a Ciróka Bábszínházban

Ciróka Bábszínház

2017.06.06. 14:22

A Maraton négy napja alatt látható lesz az elmúlt év összes diákszínházi előadása és néhány színházi „csemege”.

Hirdetés

A rendezvény célja, hogy a tanév végéhez közeledve utolsó alkalommal színpadra kerüljenek azok az előadások, melyek az országos versenyeken sikeresen szerepeltek, és hozzájárultak ahhoz, hogy Kecskemét diákszínházi fővárossá formálódjon.

 

Részletes program:

KEDD 06.06.

17:00 Megnyitó

17:15 Pletyka (15 perc)
Csoport: Katonások
Rendező: Orbán Edit

17:40 Szembesítés (35 perc)
Csoport: Lazarcú Maszkák
Rendező: Sárosi Gábor
Rendezőasszisztens: Krauter Dávid

18:25  +szerel (60 perc)
Csoport: Katona-Kamra
Rendező: Sárosi Gábor
Asszisztens: Murár Szabina
Hangtechnika: Szabó Kata

19:50 Merénylet (50 perc)
Csoport: Ifjú Morbid Színpad
Rendező: Sárosi Gábor

 

SZERDA 06.07.

17:00 Csókaland (riCSAJOK) (20 perc)
Csoport: Liliom Színjátszó Csoport
Rendező: Borsosné Horváth Krisztina

17:30 Tükröm, tükröm...(25 perc)

Csoport: Lájk Színjátszó Csoport
Rendező: Borsosné Horváth Krisztina
Asszisztens: Haag Boglárka

18:00 kintvagybentvagy (90 perc) 
Csoport: KSZM HAHOTA Színházinevelési csoport
Konzulens: Karagics Anna
Ifjúságsegítő szakember: Borda Balázs
Rendező: Tóth Ákos Károly

19:30 Csalfuck (70 perc)
Csoport: Kadásokk
Rendező: Sárosi Gábor és Kecskés Dóra

20:45, 21:15  Szívsebész (15 perc)
Csoport: Veszprémi Egyetemi Színpad
Rendező: Hornok Máté Bendegúz
Rendezőasszisztens és dramaturg: Darabos Petra


CSÜTÖRTÖK 06.08.

17:00 A szabadság gyermekei (50 perc)
Csoport: Waldorf
Rendező: Az osztály

18:15 A kopasz énekesnő (40 perc)
Csoport: KSZM Senior csoport
Rendező: Tóth Ákos Károly

19:00  "Pillantás a múltba", (60 perc)
avagy "Hogyan játszottak színjátszóink 15 évvel ezelőtt?"
Meglepetés-előadás felvételről!

20:15 Veled (60 perc)
Csoport: Csongor és Tünde
Improvizációs színház
Előadja: Boncsér Sára Luca és Fodor Dávid

 

PÉNTEK 06.09.

17:00 Fekete/fehér (30 perc)
Csoport: Visszakézből Művészet
Rendező: Kecskés Dóra és Török Bálint

18:00 #massza (50 perc)
Csoport: Companero
Rendező: Tóth Ákos Károly

19:30  A tavasz ébredése (71 perc)
Csoport: Katonások
Rendező: Sárosi Gábor

kecskemetCiróka BábszínházSzínjátszó Maraton

Hirdetés